HLAVNÍ STRANA

KDO JSME

STANOVY

PROGRAM

AKCE PROTI SPT TELECOM - 1998

ZÁCHRANA NEMOCNICE

Kontakt
E-mail

Seznam


ATLAS

                                                                                                                                                                                                                 
 
KDO JSME
       Kujebácká Národní Strana (KNS), je strana regionálního rázu, mezi jejíž hlavní cíle a úkoly patří podporovat kulturní a hospodářský rozvoj dané oblasti. Podnětem k založení strany byla nespokojenost převážně mladých lidí se stávajícím obsazením zastupitelstva, a s přístupem členů zastupitelstva k problémům jak mladých lidí, tak i k problémům, týkajících se všech obyvatel regionu. KNS se hodlá zúčastnit komunálních voleb v roce 2002 a počítá s dostatečnou podporou voličů všech věkových, i sociálních kategorií, aby mohla zájmy všech účinně hájit v zastupitelstvu. KNS není strana profilovaná tradičně do leva či do prava. Bráníme se zaškatulkování do jakékoli tradiční škatulky, neboť členem KNS se může stát jak člověk s levicovým, tak i pravicovým či křesťanským smýšlením, který má úzký vztah ke svému rodišti, a který má zdravou dávku patriotismu a ochotu pro svůj region něco udělat. Není, a nikdy nebude, naším cílem zasahovat do celostátní politiky. Díky tomuto kroku si slibujeme podporu celé škály voličů. Neboť nebudeme vázáni svou příslušností k levé, či pravé části politického spektra a proto budeme moci přistupovat k řešení místních problémů bez názorového omezení.

Strana vznikla ve Vysokém Mýtě, a vzhledem k lidovému pojmenování Vysokomýtského regionu zvolila za svůj název Kujebácká. Neznamená to však, že by se odmítala angažovat i v oblastech, jež s Vysokomýtskem nemají mnoho společného ani geograficky, ani kulturně. Nabízíme alternativu pro lidi, kteří jsou zklamaní postojem svého zastupitelstva k problémům, které se jich dotýkají, a chtěli by se podílet na řešení těchto problémů. Založením místní organizace KNS se otevře jednodušší cesta do zastupitelstva, neboť politická strana má při volbách oproti nezávislému kandidátu mnoho výhod.

KNS sice již vznikla před téměř rokem, avšak vzhledem k tomu, že převážná většina zakládajících členů studuje mimo Vysoké Mýto, nepodařilo se nám zatím schromáždit 1000 podpisů, potřebných pro řádnou registraci strany. Pakliže by Vás tato stránka přesvědčila o potřebnosti nebo alespoň nezávadnosti této strany, byli bychom Vám velice zavázáni, kdybyste vznik tohoto subjektu podpořili svými podpisy.
Regulérní podpisový arch má obsahovat jméno a příjmení, rodné číslo, a podpis. Předtištěný formulář si můžete stáhnout zde.Písemný kontakt: Luděk Hájek
Sladovnická 422/II
Vysoké Mýto
566 01