HLAVNÍ STRANA

KDO JSME

STANOVY

PROGRAM

AKCE PROTI SPT TELECOM - 1998

ZÁCHRANA NEMOCNICE

Kontakt
E-mail

Seznam


ATLAS

                                                                                                                                                                                                                 
 
VYJÁDŘENÍ K CHYSTANÉMU BOJKOTU


Internet proti monopolu

      Je naší povinností, vyjádřit se k otázce, která se týká nás všech. Nejenom několika stovek tisíc internetových uživatelů, ale celé naší společnosti. Moloch TELECOMU užíra a likviduje svým vyděračským monopolním přístupem každého z nás. Jeho chystané zdražení místních hovorů o 60% se dotkne každého obyčejného občana. Kompenzace, vedená formou slev na mezinárodní a meziměstské hovory, se převážné většiny obyvatel České Republiky nikterak nedotkne. Kromě nehorázného finančního zatížení rodin to zároveň zbrzdí, jesti ne totálně zastaví, rozvoj informační technologie a masové využití INTERNETU. Naše země se ocitne ze dne na den kdesi ve "třetím světě" bráno s ohledem na využitelnost a dostupnost INTERNETU.
Protože se zdražením zásadně nesouhlasíme, připojujeme se i my k chystané akci a bojkotu, který proběhne 18.11.1998 a který spočívá v totálním nevyužívání služeb TELECOMU, a to ať se vývoj situace pohne jakýmkoli směrem. K bojkotu se nepřipojíme pouze v případě, že TELECOM do onoho dne přistoupí na následující návrhy:

  •  
  • Zavedení paušálu pro místní hovory ve výši 500 Kč měsíčně. V rámci tohoto paušálu by byly místní hovory v ceně. Tato metoda zpoplatnění se používá například v USA.
  •  
  • Za příplatek 300 Kč měsíčně k stávajícímu paušálu by bylo možno vést v místě hovory mimo špičku a ve dnech pracovního klidu bez dalšího zpoplatňování. Tato varianta je nyní například zvažována ve Španělsku.


    Vzhledem k tomu, že ke kýženému zlomu s největší pravděpodobností nedojde, VYZÝVÁME všechny občany, kteří jsou rozhořčení arogantním přístupem SPT TELECOMU. NETELEFONUJTE, NEFAXUJTE, NEPRIPOJUJTE SE NA INTERNET !!! Dokážeme, že my je nepotřebujeme, oni nás však ano !!! Ukážeme, že jsme odhodláni, a rozhodnuti, řici jasné NE dalšímu bezuzdnému a nesmyslnému zdražování !!!